Artistas CDT
2na Fronteira
A Roda
A Volta dos Nove (AAVV)
Abe Rábade
Abe Rábade sexteto
Abóbriga
Agoraphobia
Agrupación Folclórica do Barqueiro
Ajinai
Alalá (TVG)
Alaw
Anaut
Andrelo
Andrés Penabad
Angela Brown
Antón Seoane
Anubía
Anxo Lorenzo
Aphonnic
Asoc. Cultural Helios de Bembrive
Asoc.Cultural Vincios
Ataque Escampe
Augusto Canario
Autoridade Portuaria de Coruña
Avalon
Avenida Atlántica en Coruña
Avenida Atlántica en Cuba
B-Sides
Bagad Glazik Kemper
Bakin Blues Band
Banda Crebinsky
Banda Curta (TVG)
Banda Municipal de Baiona
Banda sonora “Castelao”
Banda sonora “El Lápiz del Carpintero”
Banda Sonora “Anamnese”
Banda Sonora “El año de la Garrapata”
Banda Sonora “Sinbad”
Bandas do Camiño
Batida
Batuko Tabanka
Begoña Riobó
Beladona
Belako
Bellón Quinteto Malpica
Bellón&Maceiras
Bernard Anderson
Berrogüeto
Blues seat Project
Blueskank
Boc
Böj
Bosstich + Fussible
Bostich + Fusible
Brañas Folk
BSO “Despierta”
Burgas Beat
Buried Alive
Burning
Campaña de Turgalicia
Cantareiras do Berbés
Cantos na Maré (8 edicións)
Capitán Sonoro
Cardigan Bridge
Carlos Childe
Carlos Nuñez
Carmen Dolores
Carmen Pením
Cat People
Cats&Monkeys
Celtic Roots
César Fernández
Che Sudaka
Chouteira
Clan Devi
Compilatorio “Marea de musica”
Compilatorio de gaiteiros “De pano sedán”
Contos en Cantos
Coque Malla
Corais da Mariña
Corais do camiño
Coral San Vicente
Corizonas
Cornelius
Coro clásico de Vigo
Coro de Homes de Baiona
Coro S.Vicente
Crebinski
Cristina Pato
Cristina Rosenvinge
CRÓ!
Cuarteto Caramuxo
Dakidarría
Dan
Dandy Fever
Davide Salvado
Dealema
Debuxos Reanimados
Def Con Dos
Deja Vu
Delafé y las Flores azules
Demon Dagger
Dhais
Di Elas
Diego Pacheco
Dismal
Doc Magoos
Dominic Graham School
Doolin
Dorian
Dous
Dr Gringo
Dr.Harapos
Drinking Tinto
Dúas Beiras
Dzambo Agusevi
Eagulls
Earl Sixteen
Efecto Pasillo
El Columpio Asesino
El Cubo: “Aurora”
El Puto Coque
Eladio y los Seres Queridos
Eladio y Seres
Embrace me Ocean
Emilio Rúa
Emma Placer
Enrede (Programa TVG)
Enrique Otero
Escola de gaitas de Ortigueira
Estereotypo
Estudio 3 (Radio Galega)
Ethiocolor
Factoría do son (Vitaminavidad)
Falsalarma
Fasero
Felipe Villar
Fermento
Fernando Llorca Quintet
Festicultores
Fía na Roca
Fisterra House Blues Band
Folk On Crest
Fuel Fandango
Fulanitos de Tal
Fullset
Fuxan os Ventos
Gala dos Premios Galegos da Música (2013, 2014)
Gala Mestre Mateo 2009 (TVG)
Goymamba
Greg Izor & Iker Piris
Guadalupe Plata
Guayo Cedeño
Guayo Cedeño & Coco Bar
Guerrera
Guezos
Guidewires
Guille Castro
Gwendal
Harmonica Creams
Harmónica Creams
Haus en Factor
Heissel
Heredeiros da Crus
Hexany
Holywater
Homenaxe Alexandre Bóveda
Idealipstics
Ilah
In Nomine
Irtio
Ith
Iván Ferreiro
Izal
Jabón Blue
Jane Joyd
Javier González Méndez
Jose Luís Pardo
Jose Menese
Kaim
Kan
Kenny “Blues Boss” Wayne
Kepa Junquera
Kiko Veneno
Kimuru
Kiste Sacro
Kuenta i Tambu
Kuenta i tambú
La habitación Roja
La Pandilla Voladora
La Phaze
Lady Leño
Lamatumbá (Paraugas Universal)
Lavanda Sonora
Layabouts
Lazy Lester & Lazy Boots
Leilía
León Benavenete
León Benavente
Les Tambours del Bronx
Liberal
Lisa and the lips
Lorena Lores
Lori Meyers
Los Coronas
Los Cucas
Los Enemigos
Los Eternos
Los Limones
Los Mighty Calacas
Los Players
Los Porretas
Los Secretos
Love of Lesbian
Luar (TVG)
Luar na Lubre
Magín Blanco
Malvela
Mánran
Manuel Seixas
Marcelino Galán
María do Ceo
Mario Malapersona
Maryland
Mayito Rivera
Meniños Cantores
Mercedes Peon
Mi Capitán
Michael McGoldrick
Miel Latina
Mighty Calacas
Miguel Campello
Miguel Costas
Miki Nervio
Milladoiro
Millaradas
Miss Cafeina
Mitocondrias
Mondo cane
Monjes benedictinos de Rabanal del Camino
Monjes de Samos
Moon Cresta
Moxie
Mvnich
Na Lúa
Nacho Cano
Nao D´Ire
Narf
Narf Trío
Nenos da Revolta
Niamh ni Charra
Ninguno
Niño y Pistola
Niños Mutantes
Non sense Crowd
Novedades Carmiña
O Canto das Illas (VV.AA)
O meu primeiro Celso Emilio
O Quiquiriquí (VV.AA)
O Son da Eira
O son das Ondas
Omar Faruk
One Black Stone
Operación Can
Orkesta Mendoza
Orquesta Metamovida
Orquesta Sinfónica de Galicia
Orquesta Sinfónica Vigo 430
Os Carunchos
Os Cempés
Os Diplomáticos
Os Resentidos
Óscar Ibáñez
Otava Yo
Otro Juego de Té
Pancho Álvarez
Pandora
Patricia Moon
Pedrito diablo
Pelepau
Pelo Gato 24 (VVAA)
Pepe Vaamonde
Phantom Club
Piquín
Ponte nas Ondas
Psicosonora
Psicotropic
Queiman e Pousa
Queno
Queno y los Malos Hábitos
Quinteto Son Real
Quique González
Rack
Rag Dog
Rarefolk
Raul Rodríguez
Real Filharmonía de Galicia
Rebeca Jiménez
Red House
Reisiguer
Renato Spencer
Riff Raff
Riobó
Ripper Ground
Roberto Sánchez
Rodrigo Romaní
Roger de Flor
Roi Casal
Rosendo
Roy Paton e Yvonne Harrison
Ruaille Buaille
RuxeRuxe
S&L
Sandford Music Factory
Santiaguiños de Boimorto
Scott Wood Band
Second
Sekouba Bambino
Semos Peligrosos
Sete Saias
Sibelius
Silvia Nieto
Silvia Supertstars
Simon Finn
Siniestro Total
Skerryvore
Som do Galpón
SON 4 dos 80
Sonámbulos
SondeSeu
Sonoro Maxín
Spiro
Sra. Carmen
Steve n Seagulls
Sucios socios
Suddenblaze
Sugar Free
Sugar Mountain
Susana Seivane
Tanxedoras
Tasty Grooves
The Blows
The Cornelius
The Gift
The Lakazans
The peatbog faeries
The Right Ons
The Soul Jacket
The Truper
Tino Baz
Tiruleque
Tony Lomba & Elio dos Santos
Tradalp
Transilvanians
Transportes Hernández y Sanjurjo
Treacherous Orchestra
Treixadura
Triangulo de Amor Bizarro
Tribu Baharú
Troker
Túzaros
Ukiemana
Unicornibot
Urbano Cabrera
Urbanvibsz
Uxia
Uxía Senlle
Uxia&Chico Cesar
Vado Permanente
Varry Brava
Vega
Vetusta Morla
Vigo Yeyé (VVAA)
Voces da Radio
WAS (We are standard)
Xabarín Club (TVG)
Xacarandaina
Xarín
Xavi Ferreiro
Xavier Blanco
Xil Ríos
XMA Trío
Xochilmica
Xoel López
Xosé Manuel Budiño
Yves Lambert
Zamaramandi
Zenzar

Leave a Reply

Casa de Tolos S. L. Tlf: 986 389138 - estudio@casadetolos.com